Sprawdzamy, jak działa car sharing w Lublinie.

Jeśli sporadycznie jeździsz autem i chcesz sporo zaoszczędzić, możesz go sprzedaż. Przyszłością miast jest z całą pewnością car sharing. Tego typu usługi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Są nie tylko wygodne, ale też przyjazne dla środowiska. Aby skorzystać z usługi, potrzebujesz karty płatniczej, smartfona i ważnego prawa jazdy.

Jak to działa?

Najpierw musisz pobrać aplikację Traficar na telefon. Dostępna jest zarówno na iOS, jak i na Androida. Następnie musisz założyć konto. Formularz rejestracyjny znajdziesz nie tylko w aplikacji, ale również na stronie internetowej Traficar. Pamiętaj, by wprowadzić prawidłowe dane. W przeciwnym razie nie będziesz mógł skorzystać z usługi. Wyślij skan prawa jazdy i wprowadź numer karty. Należne opłaty są bowiem pobierane automatycznie z karty debetowej lub kredytowej. 

Ceny są bardzo atrakcyjne. Aby obliczyć całkowity koszt, należy zsumować liczbę kilometrów (80 groszy za 1 km) i minuty (50 groszy za 1 minutę).  Po zweryfikowaniu danych staniesz się aktywnym użytkownikiem. Wtedy możesz zacząć swobodnie korzystać z usługi. 

Sprawdzamy, jak działa car sharing w Lublinie.

Nowe pojazdy Traficar

Traficar jest największą firmą oferującą car sharing w Polsce. Systematycznie odświeża flotę. Ostatnio zaprezentował też Renault Clio w zupełnie nowej odsłonie. Nowy sposób oklejania aut jest minimalistyczny i ekologiczny. Zachęca potencjalnych klientów do skorzystania z usługi.

Projekt wyróżnia się ciekawym zestawieniem kolorystycznym: fioletowo-miętowym. Dzięki temu wygląda nowocześnie i modnie. Zmiany można też zaobserwować we flocie Traficar. Najstarsze auta są systematycznie wycofywane. Dzięki temu klienci mogą korzystać z samochodów liczących maksymalnie 2 lata. Firma kładzie duży nacisk na sprawność aut. Dlatego cieszy się dużym zaufaniem i renomą na rynku. Pamiętaj, że na sprawność auta wpływają przede wszystkim wiek pojazdu i sposób jego użytkowania. Głównym celem firmy jest maksymalna dostępność do wynajmu w każdej miejscowości, w której działa. 

Fleetsharing- ciekawa oferta dla firm

Traficar kieruje swoje usługi nie tylko do klientów prywatnych, ale też biznesowych. Dlatego proponuje usługę fleetsharing. Zmniejsza koszty utrzymania floty i optymalizuje wydatki związane z podróżami służbowymi.

Traficar systematycznie wprowadza funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Eksperci wskazują, że jeden samochód obsługiwany w systemie car sharing może skutecznie zastąpić nawet kilkanaście prywatnych aut. 

Car sharing ma naprawdę wiele zalet. Zmniejsza korki i zwiększa liczbę miejsc parkingowych. Takie rozwiązanie jest też ekologiczne. Zmniejsza ilość spalin wydzielanych do środowiska. Dzięki temu możemy oddychać czystszym i zdrowszym powietrzem. Aplikacja Traficar ma wiele przydatnych funkcji. Pozwala łatwo i szybko zobaczyć na mapce, gdzie znajduje się najbliższy dostępny pojazd. Decydując się na taką usługę, nie musisz już myśleć o kosztach stałych, jak w przypadku posiadania własnego auta. W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić.

Materiał używany przy współpracy z serwisem Traficar.pl - car sharing Lublin.