Materiały reklamowe w Versus-Reklama.pl – nowoczesne gadżety z nadrukiem i grawerem!

Nieodłącznym elementem promocji marki czy firmy są gadżety reklamowe, które obok swojej praktycznej zazwyczaj funkcji, są idealnym nośnikiem informacji. Kiedyś oferta tego typu produktów nie była zbyt duża, a jej fundament stanowiły długopisy reklamowe. Jeśli jednak sprawdzimy ofertę materiałów reklamowych firmy Versus, zobaczymy szeroką gamę produktów, które są oryginalne, a przy tym idealnie sprawdzają się jako upominki promocyjne.

Gadżety reklamowe Versus-Reklama.pl

Kreatywność w reklamie jest podstawą sukcesu kampanii promocyjnej. Podobnie ma się sprawa z doborem gadżetów reklamowych. Materiały reklamowe w Versus-Reklama.pl to bogata oferta produktów, które świetnie nadają się zarówno na spersonalizowane upominki dla klientów i kontrahentów, jak i na gadżety na targi i konferencje.

W ofercie Versus bez trudu znajdziemy coś, co będzie pasować do profilu naszego przedsięwzięcia i równocześnie sprawi radość naszym klientom i partnerom bieznesowym. Firma podchodzi bowiem do swojej działalności bardzo kreatywnie, dlatego znajdziemy tam zarówno produkty biurowe, jak i tekstylia reklamowe, gadżety do domu, gadżety sportowe czy nowoczesne urządzenia i wiele innych rzeczy, które można spersonalizować i podarować w celach promocyjnych.

Materiały reklamowe w Versus-Reklama.pl – nowoczesne gadżety z nadrukiem i grawerem!

Gadżety reklamowe z drewna

Materiały Reklamowe Versus-Reklama.pl, które wyróżniają się spośród wszystkich gadżetów, to przede wszystkim drewniane pamięci USB, które są dostępne w różnych kształtach, prędkościach zapisu (USB 2.0 lub USB 3.0) i konstrukcjach np.:

 • Drewniana pamięć Twister Walnut

 • Drewniany pendrive o kształcie prostokątnym

 • Drewniana pamięć o zaokrąglonych kształtach

 • Drewniany wysuwany pendrive

Na drewnianą pamięć można nanosić nadruk laserowy. Prezentuje się ona naprawdę ciekawie, a przy tym jest produktem niezwykle oryginalnym, który na pewno sprawi, że obdarowana osoba będzie długo o nas pamiętać.

Materiały reklamowe w Versus-Reklama.pl – nowoczesne gadżety z nadrukiem i grawerem!

Upominki promocyjne z filcu

Innymi ciekawymi materiałami reklamowymi Versus-Reklama.pl, są produkty wykonane z filcu. Tego typu gadżety promocyjne można znakować zarówno nadrukiem, jak i grawerem. Są to przede wszystkim breloki o dowolnych kształtach, dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, a także m. in.:

 • piórniki z filcu

 • torby na zakupy

 • eleganckie torebki na dokumenty

 • filcowe etui na telefon i smartfona

 • wizytowniki z filcu

 • portfele z filcu

 • filcowe torby na ramię i plecaki

 • aktówka z filcu

 • teczka z filcu na tablet

Gadżety z filcu są nie tylko praktyczne i świetnie się prezentują, ale również są niedrogie, dlatego doskonale nadają się na upominki reklamowe dla klientów.

Gadżety elektroniczne i akcesoria

Materiały reklamowe w Versus-Reklama.pl to również szeroka gama produktów elektronicznych i akcesoriów, takich jak powerbanki, pamięci USB, słuchawki reklamowe, gadżety komputerowe, głośniki bluetooth, okulary VR, kable, przejściówki, kamery sportowe i szereg urządzeń elektronicznych, które mogą stać się idealnym gadżetem reklamowym.

Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta produktowa dostępna na Versus-Reklama.pl pozwala znaleźć gadżet reklamowy dla każdej branży. Co ważne, obok popularnych produktów promocyjnych, mamy do wyboru również zupełnie wyjątkowe gadżety, których w zastosowaniu promocyjnym mogliśmy nigdy wcześniej nie widzieć, a wszystkie z nich nadają się do znakowania nadrukiem lub grawerem laserowym!