Najważniejsze konferencje marketingowe 2020 w Polsce i Europie

Rok 2020 w branży marketingowej zapowiada się bardzo intensywnie. Jak co roku odbędą się liczne wydarzenia poświęcone tematyce marketingowej, na których nie powinno zabraknąć ludzi zawodowo związanych z tą branżą. Konferencje marketingowe 2020 organizowane będą zarówno w Polsce, jak i za granicą i już teraz warto zarezerwować sobie czas, aby wziąć udział w najważniejszych z nich.

Konferencje marketingowe 2020 w Polsce

Udział w konferencjach marketingowych to znakomita okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę oraz podzielić się doświadczeniami z innymi osobami aktywnie działającymi w branży marketingowej. W naszym kraju w 2020 roku odbędzie się szereg spotkań, w czasie których będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach i prelekcjach oraz przyjemnie spędzić czas z osobami o podobnych zainteresowaniach. Szczególnie wartym uwagi wydarzeniem, które będzie miało miejsce nad Wisłą, jest semKRK – konferencja organizowana co roku przez krakowską agencję DevaGroup.

semKRK w 2020 roku odbędzie się 6 marca w Krakowie. Wydarzenie i jego tematyka skierowane jest do właścicieli biznesów, działów marketingu oraz całej branży e-commerce. Cenną wiedzę mają szansę zdobyć także specjaliści SEM oraz osoby pracujące w agencjach marketingowych specjalizujących się w marketingu internetowym. Atutem semKRK jest luźna atmosfera oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi gośćmi, co pozwala na zawieranie nowych przyjaźni oraz skorzystanie z wiedzy i doświadczenia zawodowego innych uczestników.

Najważniejsze konferencje marketingowe 2020 w Polsce i Europie

Konferencje marketingowe 2020 w Europie

Mimo tego, że 2020 rok dopiero się zaczyna, znamy już terminy oraz miejsca większości konferencji marketingowych, które odbędą się w kolejnych miesiącach. Udział w zagranicznych spotkaniach to doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i wysłać pracowników na konferencję odbywającą się w innym europejskim kraju. Na początku roku szczególnie warto zainteresować się SuperWeek – konferencją organizowaną w dniach 17-31 stycznia 2020 r. na Węgrzech. Wydarzenie odbędzie się w najwyżej położonym 4-gwiazdkowym hotelu na Węgrzech, a jego uczestnicy będą mieli szanse wysłuchania prelekcji ekspertów z całego świata. Tematyka konferencji będzie skupiała się głównie na marketingu internetowym.

Na wiosnę 2020 roku warto natomiast wybrać się do czeskiej Pragi, aby w dniach 23-24 kwietnia wziąć udział w Marketing Festival. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z wizją marketingu na kolejne lata oraz posłuchać doświadczeń ekspertów, którym udało się zbudować marki o milionowej wartości. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą zarówno w j. angielskim, jak i w rodzimych językach prelegentów, a o dokładne zrozumienie ich treści przez uczestników zadbają profesjonalne tłumaczenia dostępne dla gości. W dniach 7-8 października w Londynie odbędzie się z kolei Festival of Marketing, coroczne spotkanie skierowane do wszystkich osób zawodowo zajmujących się marketingiem. Dokładny wykaz wszystkich wydarzeń, ich terminy oraz szczegółową charakterystykę można sprawdzić pod linkiem konferencje marketingowe 2020.